Konkursy

GIMNAZJUM

 

Dwie grupy uczennic z kl II Gimn. naszej szkoły, brały dział w ogólnopolskim konkursie pt:  „Kartki z podróży 1944”.
Konkurs miał na celu ukazanie dowolnie wybranych miejsc w trzech miastach Polski: Warszawie, Krakowie i Gdańsku w roku 1944 i w czasach współczesnych.
Dziewczyny zrobiły filmy o naszej szkole - obydwa zajęły w nim I miejsca.

Banaszek Maja z 2a Gim

Ciara Klaudia z 2a Gim

Czechowska Anna z 2a Gim

Dworak Michalina z 2a Gim

Gruszczyńska Anna z 2b Gim

Jadczak Barbara z 2a Gim

Jaworska Maria z 2b Gim

Kolaszyńska Nina z 2a Gim

Kornacka Honorata z 2b Gim

Kulawska Julia z 2b Gim

Luty Anna z 2b Gim

Machnio Marta z 2a Gim

Moskal Aleksandra z 2a Gim

Nowosielska Maria z 2b Gim

Parzonko Marta z 2a Gim

Paszkiewicz Sophie z 2b Gim

Sawicka Ruta z 2a Gim

Shynkaryk Anastasiia z 2a Gim

Sikorska Maria z 2b Gim

Slota Yana z 2a Gim

Szemraj Aleksandra z 2a Gim

Wojcieszek Maria z 2a Gim

Zvirkovska Nataliia z 2b Gim

Kuratoryjne konkursy gimnazjalne – w etapie rejonowym brały udział:

 

a)      z języka angielskiego

 kl. III b: Klara Spark       

 

b)      z języka francuskiego  

kl. III b: Alienor Landel

 

c)       polonistycznym

       kl. II a:   Michalina Dworak                                                                   

       kl. III b: Ewa Salwin,  Magdalena Tomaszewska, Paulina Woźniak             

 

Ogólnopolski konkurs Multitest 2014 z języka polskiego

 

tytuł laureata  -  Magdalena Sołyga z III a (1 m-ce w Polsce)

Magdalena Tomaszewska z III b (4 m-ce w Polsce)

Maria Sikorska z II b (6 m-ce w Polsce)

Maria Jaworska z II b (8 m-ce w Polsce)

Zofia Urbańska z III b (10 m-ce w Polsce)

                wyróżnienia   -   Maria Nowosielska z II b (12 m-ce)

                                               Urszula Galbarczyk z III a (13 m-ce)

                                               Marta Karol z III b (13 m-ce)

                                               Paulina Woźniak z III b (13 m-ce)

                                               Klara Spark z III b (15 –ce)

 

Konkursy wewnątrzszkolne:     

a)      Konkurs na maskotkę szkolną

                               udział 3 uczennic:           

                                               Natalia Wylot z I a             

Karolina Wylot z III a

Dorota Dubas z I c

 

b)      Konkurs na językowy kalendarz Adwentowy 2014

Uczestniczyło 10 uczennic z gimnazjum i liceum. Nagrodzone:

I miejsce – Katarzyna Góralczyk i Nataliia Diachenko z I b LO

II miejsce – Viktoriya Varunok i Anastasiia Shynkaryk z II a Gimn.

III miejsce – Dorota Dubas z I c Gimn.

c)        Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

 

I  miejsce - Zuzanna Wójcicka z III b

II miejsce - Aleksandra Kruszewska z I c

III miejsce - Elżbieta Sapiecha z I a i Dorota Dubas z I c

 

 

LICEUM

 

  1. Olimpiada Języka Angielskiego 
                 do II etapu zakwalifikowała się Olivia Szczęch z kl. I IB  -    etap okręgowy w styczniu 2015                      
  2. Olimpiada Języka Francuskiego

do II etapu zakwalifikowała się Zofia Satkowska z kl. I IB  - etap okręgowy w styczniu 2015   

3. Olimpiada j. rosyjskiego

do II etapu zakwalifikowały się Anzhelika Soma i Marta Serba

 

Archiwum osiągnięć:

I semestr 2013/2014: DOCX

I semestr 2014/2015: DOCX