Powitanie Dyrektora

Serdecznie witam w prywatnej Szkole Podstawowej i i Liceum Sióstr Nazaretanek, szkole z internatem, położonej w samym sercu Warszawy tuż przy Łazienkach Królewskich.

Szkoły Sióstr Nazaretanek w Warszawie to miejsce, gdzie każda młoda dziewczyna może wzrastać w wartościach katolickich, odnajdując Boga w codzienności.

To wyjątkowe otoczenie, zabytkowy budynek Szkoły oraz wysoko wykwalifikowana kadra i doskonały program gwarantują najlepszą jakość kształcenia. Opieramy się na zasadach polskiego i międzynarodowego systemu nauczania. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dziewcząt, stawiając wysokie wymagania, będące przepustką do najlepszych uczelni (Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Warszawski, Oxford, Cambridge). Kształcimy i wychowujemy mądre, tolerancyjne, otwarte na świat młode dziewczyny, które znajdują spełnienie i satysfakcję we wszystkich możliwych zawodach w każdym zakątku świata.

Nasza szkoła to środowisko międzynarodowe. Trafiają do nas uczennice nie tylko z Polski, ale też Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Litwy, Ukrainy, krajów azjatyckich, czy nawet krajów afrykańskich. Niezależnie od pochodzenia i wyznania dorastają u nas w poczuciu wzajemnego zrozumienia i szacunku dla odmiennych poglądów i zwyczajów.

Mamy nadzieję, że wartości chrześcijańskie, według których staramy się żyć oraz indywidualne podejście do każdej uczennicy będzie powodem, dla którego zapragniesz do nas dołączyć. Nie zwlekaj! Umów się z nami na spotkanie i dowiedz się, dlaczego Nazaretanki to szkoła, która nie ma sobie równych! Już dziś zarezerwuj miejsce dla swojej córki i zadbaj o jej wspaniałą edukację w duchu wartości chrześcijańskich.

s. Karolina Łuczak