Koła Zainteresowań

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE / KOŁA PRZEDMIOTOWE

II SEMESTR  2016/2017

 

 

rodzaj zajęć

prowadzący

kiedy

sala

uczennice

Koło biologiczne

s. Fides K.

wtorek 8 l

404

kl. I Gim.

Kurs dla kandydatów na mediatorów rówieśniczych

J. Hałoń-Gnutek

środa 16.15-17.45

310

Gim.

Klub czytelniczy z elementami wolontariatu

J. Hałoń-Gnutek

wg harmonogramu zajęć w przedszkolu

 

Gim.

Warsztaty literackie dla młodszych twórców

J. Hałoń-Gnutek

piątek 13.05-13.45

310

Gim

Koło francuskie – warsztaty kuchni francuskiej

M. Trębicka

piątek 13.15-15.15
raz w miesiącu

kuchnia szkolna

Gim., LO

Koło języka japońskiego

M. Songin

wtorek 9-10 l

czwartek 10-11 l

214

Gim., LO

Koło plastyczne                                                  

I. Skruszeniec

poniedziałek 9 l

301

Gim., LO

Koło teatralne

K. Kryczka

środa 10-11 l

piątek 10-11 l

sala gimn.

Gim., LO

Przygotowanie do Olimpiady Kreatywności

K. Kryczka

czwartek 9 l

piątek 9 l

sala gimn.

Gim., LO

Koło taneczne

K. Kryczka

piątek 8 l

sala gimn.

Gim., LO

Reedukacja

matematyka

J. Gajowiak

środa 8 l

czwartek 8 l

czwartek 9 l

201

kl. III a Gim.

kl. II a Gim.

kl.I a Gim.

Reedukacja

j. polski

J. Hałoń-Gnutek

wtorek -10 l

środa 9 l

czwartek 9 l

204

204

204

kl. II Gim.

kl. I Gim.

kl. III Gim.

Schola / Chór szkolny 

s. Ancilla

środa 10-11l

109

Gim., LO

Koło biblijne

s. Fides Z.

piątek 13.00-14.00

314

Gim.

Kurs dla ministrantem

Przygotowanie do bierzmowania

s. Fides Z.

według ustaleń

314

Gim., LO

Szermierka

Klub Punta

środa 17.00-18.30

czwartek 17.30-19.00

sala gimn.

LO

Zespól muzyki dawnej

p. Sapiecha

poniedziałek 17.30-18-30

świetlica

Gim., LO

Koło informatyczne

G. Droń

piątek 7,8 l

304

Gim., LO

Kurs CAE

M. Cowan

poniedziałek 14.40-16.40

311

LO

Kurs FCE

M. Cowan

wtorek 15.25-16.45

311

kl.II, III Gim.

Kurs pre-FCE

 

s. Judyta

 

poniedziałek 15.30-16.30

wtorek 14.40-15.40

 

309

 

kl. II Gim.

kl. I Gim.

Koło turystyczne

s. Irmina,

Ł. Banaszek

raz w miesiącu

w terenie

Gim., LO

Fitness/jogging/piłka siatkowa

M. Dynkiewicz

wtorek 19.15-20.15

sala lustrz.

Gim., LO

Nauka/doskonalenie pływania

M. Dynkiewicz

czwartek 19.15-21.30

raz w miesiącu

basen

 

Gim., LO

Sporty współczesne/sporty miejskie

Ł. Banaszek

poniedziałek 15.30-17.15

co drugi tydzień

wg ustaleń

Gim., LO

Szkolny Klub Sportowy

Ł. Banaszek

czwartek 15.00-17.00

boisko/sala gimn.

Gim., LO

Slackline

Ł. Banaszek

wtorek, piątek

11.50-12.20

boisko/sala gimn.

Gim., LO