Koła Zainteresowań

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE / KOŁA PRZEDMIOTOWE

I SEMESTR  2017/2018

 

 

rodzaj zajęć

prowadzący

kiedy

sala

uczennice

Koło przyrodnicze - Tropiciele

A. Klimkiewicz

wtorek 8 l

201

kl. I SP

Koło matematyczno-przyrodnicze

s. Nikola

wtorek 8 l

202

kl. III SP

Koło matematyczne

A. Biela

piątek 8 l

204

kl. I SP

Koło matematyczne

J. Poboża

czwartek 9 l

215 a

kl. I LO

Szkolny Klub Sportowy

Ł. Banaszek

poniedziałek 9 l

boisko/sala gimn.

kl. I b SP

Zajęcia taneczne

N. Kuzak

poniedziałek 9 l

piątek 8 l

sala lustrzana

kl. I-III SP

kl. III-V SP

Zespół wokalny

s. Karen

poniedziałek 10 l

109

kl. III-V SP

Zajęcia muzyczne (wokalno-instrumentane)

s. Karen

środa 9 l

109

kl. I-III SP

Przyjaciele Zippiego – trening umiejętności społecznych

s. Sara

wtorek 9 l

203

kl. I – III SP

Trening umiejętności społecznych

A. Biela

czwartek 9 l

204

kl. IV-V SP

„Mały Artysta” – zajęcia plastyczne, kreatywne, teatralne

s. Sara, s. Nikola

środa 8 l

202

kl. I – III SP

Zajęcia kulinarne

s. Gabriela, s.Nikola

czwartek 9 l

kuchnia

kl. I – III SP

Ceramika

Firma zewnętrzna

środa 14.00-15.00

301

kl. I – V SP

Koło chemiczne

A. Kowalczyk-Marzec

środa 10 l

408

III Gim.

Koło matematyczne

T. Lechowski

piątek 7 l

306

LO IB

Szkolny Klub Mediatora „Nazaret”

J. Hałoń-Gnutek

wg harmonogramu zajęć

215 a

SP, Gim.

Klub czytelniczy z elementami wolontariatu „Poczytajmy”

J. Hałoń-Gnutek

wg harmonogramu zajęć w przedszkolu

215 a

SP, Gim.

Warszawska Liga Debatancka

J. Hałoń-Gnutek

wg harmonogramu zajęć

215 a

Gim

Koło polonistyczne

(przygotowanie do konkursów)

J. Hałoń-Gnutek

środa 9,10 l

215 a

SP, Gim.

Koło polonistyczne

s. Eliza

czwartek 9,10 l

310

Gim.

Koło ortograficzne

s. Amanda

wtorek 7 l

309

IV SP

Koło francuskie – warsztaty kuchni francuskiej

M. Trębicka

piątek 14.00-16.00
raz w miesiącu

kuchnia szkolna

VII SP, Gim., LO

Koło plastyczne                                                  

I. Skruszeniec

wtorek 7,8 l

301

SP, LO

Koło teatralne

D. Dukaczewska

poniedziałek 5 l

201

IV, V, VII SP

Koło francuskie

(przygotowanie do egzaminu DELF A2 i B1)

D. Dukaczewska

piątek 8 l

306

VII SP, LO

Koło języka hiszpańskiego

A. Kania

środa 9-11 l

309

VII SP, Gim.

LO

Koło języka angielskiego

A. Arciuch

czwartek 9 l

113

kl. I LO

Debating and public speaking

M. Truszkowska

poniedziałek 11  l

218

Gim., LO

Reedukacja

matematyka

J. Gajowiak

wtorek 8 l

wtorek 9 l

214

kl. II a Gim.

kl. III a Gim.

Reedukacja

j. polski

s. Amanda

środa 9 l

302

kl. II a Gim.

Chór szkolny 

s. Karen

środa 10-11l

czwartek 10 -11 l

109

VII SP, Gim., LO

Chór/zespół wokalny

s. Karen

wtorek 9 l

109

III, IV, V SP

Koło gitarowe

s. Karen

wtorek 8 l, poniedziałek 10 l

109

V SP

Zajęcia muzyczne (wokalno-instrumentalne)

s. Karen

środa 9 l

109

I, III SP

Koło biblijne

s. Fides Z.

środa 7 l

203

SP, Gim.

Koło teologiczno-biblijne

s. Natalia

środa 8 l

314

LO

Wolontariat

s. Fides Z.

wg potrzeb

 

SP, Gim., LO

Szermierka

Klub Punta

piątek 7 l

sala gimn.

SP

Zespól muzyki dawnej

A. Mazur, s. Karen

wtorek 15.00-17.00

świetlica

Gim., LO

Koło informatyczne

G. Droń

wtorek 10 l

środa 10 l

304

Gim.

LO

Kurs FCE

M. Cowan

czwartek 14.40-16.40

113

Gim., LO

Kurs pre-FCE

s. Judyta

czwartek 14.40-15.40

311

VII SP, Gim.

Kurs PET

M. Cowan

wtorek 14.40-15.40

310

SP

Koło turystyczne

s. Inez,

Ł. Banaszek

kilka razy

w semestrze

w terenie

SP, Gim., LO

Sekcja Pływacka

Ł. Banaszek,

M. Walasek,

D. Krukowska

środa 16.00-17.00

basen

VII SP, Gim., LO

Grupa Akrobatyczna

Ł. Banaszek

czwartek 15.30-17.00

sala gimn.

park trampolin

VII SP, Gim., LO

Szkolny Klub Sportowy

Ł. Banaszek

wtorek 15.45-17.00

boisko/sala gimn. na Rozdrożu

VII SP, Gim., LO

Slack Line

Ł. Banaszek

poniedziałek, środa

11.50-12.10

boisko/sala gimn.

VII SP, Gim., LO

Zajęcia sportowe w ramach CASS-u

M. Dynkiewicz

poniedziałek 8 l

siłownia

LO