Konsultacje

 

KONSULTACJE  - II SEMESTR  2016/2017

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

uczennice

wiedza o społeczeństwie

M. Wesołowska-Starnawska

14.40-15.20

+ wg potrzeb

204

LO

j. angielski

M. Nigbor-Grabowska

13.55-14.35

311

LO

j. angielski

E. Laskowska

13.55-14.35

+ wg potrzeb

218

kl. II a Gim

podstawy przedsiębiorczości

E. Miżejewska

14.40-15.20

214

LO

j. niemiecki

M. Wasiluk

14.40-16.05

405

Gim, LO

j. francuski

M. Trębicka

13.55-14.35

+ wg potrzeb

409

Gim, LO

 

 

WTOREK

 

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

uczennice

geografia

s. Irmina

14.40-16.05

201

LO

chemia/fizyka

A. Kowalska

16.15-16.55

+ wg potrzeb

406

kl. III  LO

Gim, LO

j. angielski

E. Laskowska

14.40-15.20

+ wg potrzeb

218

Gim, LO

 

 

ŚRODA

 

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

uczennice

j. angielski

A. Arciuch

15.25-16.05

113

Gim, LO

j. francuski

M. Trębicka

13.55-14.35

+ wg potrzeb

409

Gim, LO

fizyka

L. Ogonowska

14.40-15.20

+ wg potrzeb

408

Gim, LO

matematyka

A. Wielgosz

14.40-15.20

+ wg potrzeb

201

Gim, LO

 

 

CZWARTEK

 

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

uczennice

biologia/EDB

s. Fides K.

 

13.55-14.35

14.40-15.20

+ wg potrzeb

403

II a, III Gim

I a Gim

Chemia

A. Kowalczyk-Marzec

14.40-15.20

406

Gim, LO

j. angielski

A. Arciuch

8.45-9.25

113

kl. III LO

j. niemiecki

I. Karwacka-Siwek

13.55-15.20

405

Gim, LO

j. polski

J. Hałoń-Gnutek

15.25-16.05

 

204

Gim

j. angielski

A. Bogusz

14.40-15.20

311

Gim, LO

 

 

PIĄTEK

 

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

uczennice

biologia

M. Jurkowski

13.05-13.45

404

Gim, pre-IB

matematyka

A. Nałęcz

13.05-13.45

201

Gim

biznes

E. Miżejewska

12.20-13.00

301

IB

religia

s. Fides Z.

13.05-13.45

314

Gim

informatyka

G. Droń

13.05-13.45

304

Gim, LO

j. francuski

M.Trębicka

13.05-14.45

+ wg potrzeb

409

Gim, LO

muzyka

s. Ancilla

13.05-13.45

109

Gim

 

 

*Ustalenia indywidualne: religia LO- s.Damaris; j. polski Gim – s. Eliza; j. polski Gim. – s. Amanda;                j. polski LO – M. Grzebień; j. polski LO – M. Tomczyk-Karol; j. ang. Gim – s. Judyta; j. francuski Gim, LO – R. Stefańska; historia Gim – A. Stawicka; historia kl.III Gim. – s. Karolina Szpak; historia Gim., LO – s. Beata; geografia Gim; LO – M. Jankowska; plastyka/technika Gim. – I. Skruszeniec;